O nas

InfoCompas jest naszym wyjątkowym projektem

Nazwa INFOCOMPAS ma jednoznacznie podkreślać orientację i ukierunkowanie na informacje.

Zależy nam, aby był to blog i portal ogarniający życie rodzin z Trójmiasta i okolic. Nasz region ma bardzo bogatą ofertę spędzania czasu, ale rozproszenie informacji utrudnia ich skuteczne odnalezienie. Dlatego własnie stworzyłyśmy naszą witrynę.

Pozwól nam ułatwić Ci planowanie.

Pragniemy wytyczyć azymut na rozrywkę dla rodzin z dziećmi przez sprawne połączenie interesów dwóch grup: firm oferujących atrakcje rekreacyjne, sportowe, edukacyjne i kulturalne oraz potrzeby rodzin w sprawnym dotarciu do tej oferty. Chcemy promować aktywne spędzanie czasu w gronie rodzinnym. Na początku naszego funkcjonowania pragniemy się skupić na lokalnym rynku gdyńskim następnie Trójmiasta i promowaniu Kaszub.

kawa infocompas

Jesteśmy trzema kobietami z doświadczeniem zawodowym i rodzicielskim. Już od kilku lat planowałyśmy to przedsięwzięcie, gdyż pytanie „co robić z dziećmi w czasie wolnym” nurtuje każdego rodzica. My, doświadczone mamy w gąszczu informacji na rynku, niestety nie znajdujemy konkretnej oferty dopasowanej do dzieci lub poświęcamy temu zajęciu zbyt wiele czasu. Chcemy odkryć dla rodzin miejsca, które pozwolą na wspaniałą zabawę dzieci i odpoczynek zabieganych rodziców.

Czas dla rodziny jest niezwykle cenny, więc po co niepotrzebnie go marnować.

Wiemy czego szukasz, jak szukasz i co warto znależć 🙂 Same to przerabiałyśmy, nie raz rwąc włosy z głowy. Często znajdowałyśmy wspaniałą ofertę…dzień za późno. Czasami szukałyśmy na ostatnią chwilę lub wręcz na „już”.  Nie trać czasu na przeszukiwanie setek ofert rozproszonych tu i tam. Potrzeba lat na wypracowanie systemu, na wyszukanie stron, które warto odwiedzać, na odnależienie tych, które nam pasują. A dzieci za szybko rosną, żeby tracić na to czas. Dlatego wzięłyśmy sprawy w swoje ręce. Nasze dzieci już podrosły a teraz chcemy pomóc innym rodzicom. Zaparz więc kawę, usiądź przed ekranem i wyszukaj idealą ofertę dla Twojego dziecka spośród wszystkich jakie zebrałyśmy tu, w jednym miejscu.

Naszym motywatorem są ludzie i ich potrzeby, a życiowym mottem jest „zapamiętywanie i łapanie chwil, tak żeby wspomnienia pozostały na zawsze”. Stąd też nasze główne motto:

Razem chwytajmy chwile!

Sprawdź nasz kalendarz!

o nas

 

Zasady korzystania z portalu                              Polityka prywatności