„Dragons Arena 2018”, 8 edycja świąteczna. Jak było?

„Dragons Arena 2018”, 8 edycja świąteczna. Jak było?

Za nami 8 edycja Otwartego Turnieju Sztuk Walki „Dragons Arena”. Mieliśmy przyjemność być na miejscu i kibicować młodym oraz nieco starszym zawodnikom. Było FANTASTYCZNIE!

Na czy polega turniej Dragons Arena?

Turniej „Dragons Arena” powstał dla wszystkich miłośników chińskich, japońskich i koreańskich sztuk walki. Mogą w nim wziąć udział zarówno początkujący jak i zaawansowani uczestnicy zajęć sportowych w każdym wieku. Zawodnicy będą podzieleni na grupy – kategorie, które umożliwią rywalizację uczestników na podobnym poziomie. Tutaj każdy może być zwycięzcą! – tak po krótce ideę turnieju opisuje organizator.

Czytaj dalej

Święty Mikołaj – jak sobie radzę?

Zbliża się najbardziej magiczny czas w całym roku, który uwielbiają szczególnie dzieci – i to nie tylko ze względu na prezenty. Nadchodzi Mikołaj!

Atmosfera Świąt Bożego Narodzenia zdecydowanie udziela się najbardziej i ma największą „siłę rażenia”. Jednym z kluczowych elementów grudniowych jest Święty Mikołaj.

Każdy z nas zapewne pamięta czas kiedy w niego wierzył

Hmm, może inaczej – kiedy wierzył w to, że prezenty dzieciom przynosi Święty Mikołaj. Cała otoczka: sanie, renifery, magia, wchodzenie przez komin – to wszystko składa się na niesamowitą otoczkę, którą warto pielęgnować.

Czytaj dalej

Kiedy wysłać dziecko na pierwsze kolonie lub półkolonie?

Kiedy wysłać dziecko na pierwsze kolonie lub półkolonie?

Błogi czas wakacji to okres ponad dwumiesięczny – pierwsze kolonie lub półkolonie czas zacząć.

My rodzice mamy często tylko dwa tygodnie urlopu, może trzy jak ktoś ma wyrozumiałego szefa ;). Chcemy spędzić czas ze swoimi dziećmi jak najbardziej intensywnie, wynagrodzić im wcześniejsze odkładanie niektórych obiecanych atrakcji, a także oderwać się od pracy (często wszech oganiającej – wszędzie i zawsze…). Gratuluję tym, którym się to powiodło :). Czują satysfakcję z rodzinnego wypoczynku, a kontakt między dziećmi i rodzicami został odbudowany i wzmocniony podczas tego wspólnego czasu. Ale urlop tak szybko się kończy… Ale są kolonie i półkolonie!

Czytaj dalej

Dzień Dziecka – wyjątkowy czas

Dzień Dziecka – wyjątkowy czas

Kochani! Dzień Dziecka!

Nie da się ukryć. Zbliża się ten wyjątkowy dzień. Dzień Dziecka. Jeden dzień w roku, kiedy małe, większe a nawet zupełnie duże dzieci są najważniejsze. Tak, wiem – zawsze są najważniejsze :). Ale 1 czerwca mamy możliwość pokazać im to w wyjątkowy sposób. Ciągle borykasz się z brakiem czasu, starasz się jak najwięcej spraw załatwić „przy okazji”, jesteś rodzicem „wielozadaniowym”? Tego dnia skup się tylko na jednym zadaniu. Na swoim życiowym projekcie 🙂

Czytaj dalej