Szafy do szatni


Szafy wnękowe do szatni to przedmiot codziennego użytku, bez którego nie wyobrażamy sobie istnienia żadnego miejsca użyteczności publicznej, takiego jak szkoła, klub fitness czy miejsce pracy. Szafy stanowią obowiązkowy wystrój pomieszczeń socjalnych w szkołach, zakładach pracy czy obiektach sportowych. Pozwalają one na bezproblemowe przetrzymywanie rzeczy prywatnych, jak również ubrań. Posiadają one zazwyczaj modułową budowę, dzięki czemu możemy w łatwy sposób dokonać i zaadaptowania do każdego typu powierzchni, nawet jeśli jest to pomieszczenie nietypowe. Dzięki ciekawej kolorystyce, bogatemu wyposażeniu oraz dodatkowych akcesoriach, szafy do szatni stają się elementem, który możemy wybrać wedle naszych estetycznych gustów.
Szafy mogą różnić się nieznacznie w zależności od przeznaczenia. Możemy zażyczyć sobie standardowe modele, jak również modele nieco zmodyfikowane. Zazwyczaj szafki tego rodzaju są dość odporne oraz funkcjonalne. Dzięki praktycznym wieszakom oraz uchwytom możemy bez problemu w środku powiesić ciuchy, dzięki czemu nam się nie pogniotą, drążki na zewnątrz z łatwością natomiast pozwolą nam otworzyć szafkę. Szafki wykonane są zazwyczaj z solidnej blachy stalowej, która wyposażona została dodatkowo we wzmocnione drzwi ze stali. Szafki tego rodzaju świetnie spełnią się w szatni, która będzie przeznaczona zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Możemy wybrać spośród dostępnych modeli, które różnią się od siebie kolorystyką oraz liczbą półek we wnętrzu. Ten różnorodny wygląd zewnętrzny pozwoli także na ich odpowiednie dopasowanie do wnętrza, w którym mają się znajdować.
Podczas dokonywania montażu szafek, warto także pomyśleć o ławce, która powinna stanąć w ich okolicy. Zadbajmy także o ich właściwe rozmieszczenie. Nie powinny być one ułożone przesadnie blisko siebie, bowiem osoby, które będą przebierał się w szatni powinny mieć wystarczającą ilość miejsca. Pozwoli im to na bezkolizyjne korzystanie z szafek. Na tę kwestię z całą pewnością należy zwrócić uwagę.

Previous Dekoracje światłem
Next Szafy wnękowe - szafa na wymiar idealnei uzupełniająca przestrzeń