Plakaty wracają do łask


Popularne jest wieszanie plakatów, zdjęć i obrazków. W takim dekorowaniu pokoju należy znać umiar. Warto też pilnować estetyki dekoracji: pogięte plakaty czy obrazki w różnych formatach i stylach nie wyglądają dobrze. Efektownie prezentuje się kolaż własnych zdjęć przyklejony na ścianę. Decydując się na tego typu ozdobę, wybierzmy te fotografie, które kojarzą nam się jak najlepiej. Dzięki temu samo spoglądanie na kolaż będzie poprawiało nastrój.
Nowością są naklejki na ścianę. Często są to napisy (motta i cytaty), rzadziej wzory czy ilustracje. Wbrew pozorom taka dekoracja wygląda równie dobrze zarówno w młodzieżowych, jak i eleganckich wnętrzach. Zalety naklejek to duża możliwość personalizacji wzoru, szeroki wybór kolorów oraz możliwość łatwego przemieszczenia dekoracji. Naklejki naścienne nie niszczą ścian, można je więc dowolnie przestawiać.
Jakie wzory są teraz na topie? Najczęściej wybierane są motywujące hasła albo cytaty uznanych osób wykonane ozdobnym fontem. To sprytny sposób na motywowanie się. Hasło umieszczone w widocznym miejscu od razu przypomina o tym, co jest dla na ważne.

Previous Jak zmienić styl pomieszczenia w mieszkaniu w kilka minut?
Next Bajkowy pokój dla dziecka

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *