[nectar_slider flexible_slider_height=”true” full_width=”true” arrow_navigation=”true” parallax=”true” loop=”true” location=”Budownictwo” slider_transition=”fade” slider_button_styling=”Standard With Slide Count On Hover” button_sizing=”regular” slider_height=”800″ autorotate=”4000″]
[divider line_type=”No Line” custom_height=”30″]
[one_whole animation=”Grow In” delay=”500″]
[one_half]

To, jakie wrażenie budzi w nas otaczający nas pokój, ma na nas ogromny wpływ. Estetyczne wnętrze nierzadko pobudza do działania i poprawia humor. Co zrobić, aby szybko odmienić swoje otoczenie bez długotrwałych i kosztownych remontów? Jest na to kilka sposobów. Najpopularniejsze jest… przemeblowanie. Oczywiście połączone z dokładnym sprzątaniem! Brak zbędnych przedmiotów może wywołać naprawdę dużą zmianę w pokoju. Dobrym rozwiązaniem jest też zmiana akcesoriów takich jak zasłony, dywan czy poduszki. Akcenty kolorystyczne przykuwają uwagę i dodają pomieszczeniom charakteru. Dodatki w pastelowych kolorach wyglądają stylowo i elegancko, zaś akcesoria w jaskrawych barwach prezentują się nowocześnie i młodzieżowo. Nawet zmiana pościeli na taką w innym stylu czy kolorze może okazać się kluczowa. Ciekawą opcją są pościele… dwustronne, które umożliwiają dokonanie zmiany wzoru w ciągu kilku sekund.

[/one_half]
[one_half_last]

Popularne jest wieszanie plakatów, zdjęć i obrazków. W takim dekorowaniu pokoju należy znać umiar. Warto też pilnować estetyki dekoracji: pogięte plakaty czy obrazki w różnych formatach i stylach nie wyglądają dobrze. Efektownie prezentuje się kolaż własnych zdjęć przyklejony na ścianę. Decydując się na tego typu ozdobę, wybierzmy te fotografie, które kojarzą nam się jak najlepiej. Dzięki temu samo spoglądanie na kolaż będzie poprawiało nastrój.
Nowością są naklejki na ścianę. Często są to napisy (motta i cytaty), rzadziej wzory czy ilustracje. Wbrew pozorom taka dekoracja wygląda równie dobrze zarówno w młodzieżowych, jak i eleganckich wnętrzach. Zalety naklejek to duża możliwość personalizacji wzoru, szeroki wybór kolorów oraz możliwość łatwego przemieszczenia dekoracji. Naklejki naścienne nie niszczą ścian, można je więc dowolnie przestawiać.
Jakie wzory są teraz na topie? Najczęściej wybierane są motywujące hasła albo cytaty uznanych osób wykonane ozdobnym fontem. To sprytny sposób na motywowanie się. Hasło umieszczone w widocznym miejscu od razu przypomina o tym, co jest dla na ważne.

[php function=1]
[/one_half_last]
[/one_whole]